Gimtadienio sveikinimas

Tai trumpas, 15-20 minučių trunkantis mylimo personažo apsilankymas namuose, ugdymo įstaigoje, žaidimų kambaryje ar bet kurioje vietoje, kur vyksta švėntė, skirtas nustebinti jubiliatą!

MiMiDO animatorių sveikinimas gimtadienio rytą namuose

Vos pramerki akis gimtadienio rytą...

…ir matai, jog tave su dovanomis sutinka tarpduryje esantis Žmogus-voras, Betmenas, Elza, šuniukas patrulis ar bet kuris kitas mylimas personažas! Su tokiomis džiugiomis emocijomis nubusti ankstyvą gimimo dienos rytą norėtų, ko gero, kiekvienas…

MiMiDO - animatoriai, personažai

Džiugios emocijos garantuotos!

Juk taip norisi visas gimimo dienos staigmenas nupasakoti kiemo ir klasės draugams! Belieka tai suorganizuoti… Tad pakvieskite mus į svečius, o mes pasirūpinsime teigiamomis emocijomis visai dienai.

MiMiDO - animatoriai, personažai

Atvykimas į šventę, kad ir kur ji bebūtų!

Namuose, žaidimų kambaryje, darželyje, mokykloje, būrelyje, kieme, kaime pas močiutę… Nesvarbu, kur norėsite nustebinti jubiliatą personažo vizitu, visada suorganizuosime jį taip, jog jis atrodys netikėtas ir išliks atmintyje dar ilgą laiką!

Programa

Ši programa trunka maždaug 15-20 minučių, ji nėra skirta užimti šventės dalyvius.
Užsakykite trumpą pasveikinimą tuomet, jeigu norite gimimo dieną jubiliatą nustebinti bei padovanoti jam pažintį su jo mėgstamu herojumi!

• Pažintis su personažu
• Dovanų įteikimas
• Palinkėjimas jubiliatui (-ei)
• Ilgi balionai
• Fotosesija su personažu

Pasveikinimo programos kaina - 50€

Viskas, kas pasakyta tris kartus, tampa tiesa.

Lewis Carroll
„Alisa Stebuklų šalyje“