Programa

Paverskime Jūsų šventę nepamirštama! Mes siūlome kelias skirtingas švenčių programas, kurios neabejotinai patiks vaikams.
Esant poreikiui, galime sukurti ir pritaikyti unikalią programą pagal Jūsų vaiko pomėgius.

Darželio išleistuvių programos:

Piratų lobis

Kviečiame į nuotaikingą kelionę po užduočių kupinas salas. Šioje programoje išmoksite piratų šokio, žaisite žaidimus ir surasite paslėptą lobį!

Iki 25 vaikų, nuo 4 iki 8 metų.

Išleistuvės su Maja ir Taja

Prieš žengiant į naują gyvenimo etapą – sugalvok norą ir palydėk jį į saulę! O kad noras išsipildytų, pirmiausia įveik tris svarbias užduotis!

Iki 25 vaikų, nuo 5 iki 10 metų.

Linksmadienis!

Aktyvi ir linksma programa, po kurios prakaitas nuo ausų lašės net patiems didžiausiems nutrūktgalviams! Mankštinsimės, žaisime ir šoksime.

Iki 100 vaikų, nuo 4 iki 12 metų.

Pagrindinės programos

LAISVO STILIAUS PROGRAMA

Jūsų šventės vietoje lankysis pasirinktas personažas, kuris su vaikais turiningai praleis laiką žaisdamas žaidimus – margins jų veidukus specialiais dažais, lankstys balionus, leis muilo burbulus, mokys šokti ir šėlti.

Minimali programos trukmė – 1 val.

GIMTADIENIO SVEIKINIMAS

Net jeigu švenčiate mažame šeimos ratelyje, vis tiek galite nustebinti jubiliatą jo mylimo personažo apsilankymu namuose. Susipažinsime, pasveikinsime, kartu nusifotografuosime, padėsime sugalvoti gimtadienio norą ir užpūsti žvakutes ant torto!

Programos trukmė – 15 min

ŠVENTĖ MAŽIAUSIEMS

2-3 m. vaikams skirta šventinė programa – muilo burbulai, piešimas rankomis, mini žaidimai ir šokiai su Jūsų pasirinktu personažu! Nedrąsiausių vaikučių tėveliams rekomenduojame įsitraukti į šventės pramogas kartu su savo vaikais.

Minimali programos trukmė – 1 val.

VAKARĖLIS SU TREČIADIENE

Kartu su visų pamėgta Trečiadiene (Wednesday) šoksime jos mėgstamą šokį, žaisim vakarėlio temai pritaikytus žaidimus, puošim plaukus tamsiais blizgučiais ir užsiimsime kitomis smagiomis veiklomis!

Minimali programos trukmė – 1 val.

BARBĖS PROGRAMA

Programa su stilingąja Barbe! Daug rožinės spalvos, balionai, plaukų dažai, mergaitiškas makiažas, blizgios tatuiruotės, šventės tematikai pritaikyti žaidimai ir rožinė cukraus vata!

Minimali programos trukmė – 1,5 val.

PIRATŲ GIMTADIENIS

Kartu su mūsų linksmaisiais piratais pasinersite į lobio paieškas. Keliaudami po įvairias salas šoksite, siųsite laišką butelyje bei padėsite įveikti pakeliui užklupusius iššūkius, kurie nuves paslėpto piratų lobio! Arrrr!

Minimali programos trukmė – 1,5 val.

HYPER AKTYVUS LINKSMADIENIS

Jūsų pasirinktas personažas pasirūpins, kad nei vienas šventės dalyvis neliūdėtų ir nesėdėtų vietoje! Smagiausi ir įvairiausi sportiniai žaidimai, estafetės, virvės traukimas, šuoliai maišuose, šokių maratonas ir kitos pramogos. Tokia aktyvi šventė suteiks ne tik begalę džiaugsmo, bet ir ilgam išliks atmintyje!

Minimali programos trukmė – 1 val.

PRINCESIŲ GIMTADIENIS

Šventė skirta mažosioms damoms, svajojančioms tapti princesėmis. Dažysime plaukus rožiniais bei violetiniais blizgučiais, puošimės ryškiomis, laikinomis tatuiruotėmis, mokysimės princesių šokio, lankstysime balionus, įšventinsime jubiliatę į princeses.
 

Minimali programos trukmė – 1 val.

GROŽIO SALONAS

Jeigu gimtadienį švenčia mergaitiškas kolektyvas, net neabejokite – jos tikrai apsidžiaugs apsilankiusios mūsų grožio salone. Manikiūras, pedikiūras, padažyti nagučiai bei blizgučiai! Į jūsų šventę atvyks grožio specialistė panelė Di, kuri ne tik sukurs nepamirštamą šventę, bet ir pačius namus pavers į tikriausią grožio saloną!

Minimali programos trukmė – 1,5 val.

Išskirtinai jūsų šventei:

DIDELI MUILO BURBULAI

Muilo burbulai visur! Nuo mažų iki labai didelių muilo burbulų! Tiek vaikai, tiek tėveliai gali imti į rankas specialias rakėtes arba lazdeles ir pūsti burbulus kartu su animatoriumi. O kai kuriems smagiausia tiesiog burbulus gaudyti ir sprogdinti…

Galime įtraukti į pasirinktą programą

JODINĖJIMAS PONIAIS

Jodinėjimas poniais: Kaštonas ir Snaigė pasiruošę nudžiuginti mažuosius šventės dalyvius. Kartu atvyksta ir du profesionalūs jodinėjimo instruktoriai. Turėsite galimybę ne tik pajodinėti poniais, tačiau ir įsiamžinti nuotaikingoje fotosesijoje bei užduoti labiausiai rūpimus klausimus instruktoriams.

Trukmė – nuo 1 val.

SALDŽIŲ KOKTEILIŲ BARAS

Mobilus baras ir profesionalus barmenas pasirūpins ne tik gaiviais ir gardžiais, tačiau tuo pačiu įstabiai atrodančiais nealkoholiniais kokteiliais. Jie gaminami šventės vietoje iš sulčių, vaisvandenių, vaisių, ledų, pieno, plaktos grietinėlės, saldumynų ir kitų ingridientų!

Programos trukmė – 2 val.

CUKRAUS VATA

Saldus šventės akcentas – skaniausi cukraus vatos debesėliai. Atvykstame su profesionalia cukraus vatos gamybos įranga, esant poreikiui – galime gaminti ir spalvotą cukraus vatą (kainuoja papildomai). Užsakant bent dviejų valandų programą – cukraus vatą pridėsime nemokamai!

Galime įtraukti į pasirinktą programą

PASLAPTINGA DĖŽĖ

Ar išdrįsite tik rankos lietimu atpažinti daiktą, esantį paslaptingoje dėžėje? 4-5 raundų žaidimas, kuomet vaikai nežiūrėdami turi apčiuopti ir atpažinti daiktus, esančius viduje. Dažniausiai tai būna daiktai, kurie iš pirmo prisilietimo mena šiurpius ir šlykščius dalykus.

Galime įtraukti į pasirinktą programą

PROTMŪŠIS SUAUGUSIEMS

Penki raundai loginių užduočių šventės dalyvius suskirsčius į dvi arba tris komandas. Muzikos mylėtojams darome ir muzikinius protmūšius, kurių užduotys susijusios su dainų, atlikėjų ar dainų tekstų spėliojimais. Kol mažieji šėlsta su animatoriumi, tėveliai gali leisti sau sudalyvauti protmūšyje!

Programos trukmė – 2,5 val.

Kalėdos

KALĖDŲ SENELIO PROGRAMA

Kalėdų senelio ir Snieguolės programa su žaidimais, šokiais ir įvairiomis užduotimis. Ir, žinoma, pilnu maišu Kalėdinių dovanų!

Programos trukmė – 45 min

DINGUSI KALĖDŲ ŽVAIGŽDĖ

Elfas Kikis ir Snieguolė kartu su vaikais ieško dingusios Kalėdų žvaigždės. Norėdami ją surasti vaikai turės įveikti penkis iššūkius. Programa be Kalėdų senelio.

Programos trukmė – 45 min

KALĖDŲ SENELIS Į NAMUS

Pakvieskite Kalėdų senelį į namus! Trumpas, 15-20 minučių vizitas, kuris jūsų vaikui paliks nepamirštamą įspūdį!

Programos trukmė 15-20 min

Papildomai siūlome

Antras animatorius
Unikali, Jums sukurta šventės programa ir žaidimai
Viktorinos ir protą lavinančios užduotys
Protmūšiai suaugusiems
Šventinis tortas pagal užsakymą
Įvairių formų saldainių pinjatos
Dideli muilo burbulai
Ledų ir sulčių kokteilių baras su profesionaliu barmenu
Heliu pripildyti balionai
Paslaptinga dėžė (Mystery box)
Profesionalaus spragėsių aparato nuoma
Saldi cukraus vata, gaminama vietoje *
Šventės fotografavimas/filmavimas

* Užsisakant bent dviejų valandų programą – cukraus vatą pridėsime nemokamai!

1 valandos kaina – nuo 80€

Kiekvienas užsakymas yra unikalus, tad ir kaina gali kisti priklausomai nuo Jūsų poreikių, papildomų šventės atributų, animatorių kiekio ir kitų aspektų. Susisiekite jau dabar, papasakokite, kokie yra jūsų lūkesčiai, o mes Jums pateiksime pasiūlymą ir galimus sprendimus!

Į šventes Vilniaus miesto ribose atvykstame nemokamai. Vilniaus rajone skaičiuojamas papildomas atvykimo mokestis – 3€/10km.

MOBILUS BARAS ŠVENTĖS VIETOJE

VAISIŲ IR LEDŲ KOKTEILIAI

Prieš aktyvius šventės žaidimus reikia pasikrauti energijos, o po jų – atsigaivinti! Mobilus baras ir profesionalus barmenas pasirūpins ne tik gaiviais ir gardžiais, tačiau tuo pačiu įstabiai atrodančiais nealkoholiniais kokteiliais. Jie gaminami šventės vietoje iš sulčių, vaisvandenių, vaisių, daržovių, ledų, pieno, plaktos grietinėlės, saldumynų ir kitų ingridientų.

Į šventės vietą profesionalus barmenas atvyksta ne tik su visa reikiama įranga bei pačiu kilnojamu baru, tačiau atsiveža ir visus reikiamus ingridientus. Šventės kulminacijai galime pasiūlyti gaiviųjų gėrimų piramidę.

Kai tik tave pamačiau, iš karto supratau, kad mūsų laukia nuotykiai.

Alan Alexander Milne
„Mikė Pūkuotukas“
Animatoriai, personažai, vaikų šventės