Kaip atrodo animatoriaus diena?

Animatorė Diana

Animatorė Diana – ketverių metų patirtis, 200+ aplankytų švenčių!

Garsus juokas bei plati šypsena yra mano asmeninė vizitinė kortelė, o vaikai bei neegizstuojanti monotonija – du pagrindiniai dalykai, dėl kurių dievinu animatorės darbą. Kiekviena šventė yra išskirtinė, tad kiekvieną dieną susiduriu vis su kitais iššūkiais. Kartais tenka įgyvendinti net ir beprotiškiausias idėjas vien tam, kad įtraukti į šventės šurmulį visus susirinkusius vaikus. Gal dabar pagalvojote, jog animatoriaus darbas nereikalauja pastangų, tereikia „atbūti“ šventėje ir tuomet važiuoti namo. Galiu drąsiai atsakyti – klystate. Leiskite papasakoti, kaip atrodo animatoriaus diena.

Į šventę – su reikiamų daiktų sąrašu

Vos pramerkus akis jau galvoju apie šios dienos planus ir laukiančias šventes. Labai svarbu nieko nepamiršti, tad suplanuotai programai dažnai tenka daryti reikalingų daiktų sąrašą. Jaučiuosi, lyg ruoščiausi atostogų kelionei – kraunu lagaminą, tik vietoj rankšluosčio, kremo nuo saulės ir drabužių kraunu žaidimams ir meninėms veikloms reikalingas priemones. Svarbu nepamiršti nei vieno atributo, nes tuomet šventės planas keičiasi kardinaliai. Pakeliui į šventę tenka apgalvoti visus įmanomus scenarijus, pavyzdžiui, kaip reikėtų elgtis, jei viskas vyktų ne pagal planą.

Automobilis – antri namai

Būna dienų, kai tenka vykti iš vienos šventės į kitą. Atrodo, ką tik buvai Ledo šalies karalienė Elza, o štai – po valandos jau turi įsijausti į Trolės Popės vaidmenį. Tad automobilis tampa mūsų antrais namais, kuriuose kiti žmonės nustebtų radę ne tik gesintuvą ir vaistinėlę, tačiau ir įvairiausių, šventėms skirtų atributų: nuo kamuoliukų iki lazdų muilo burbulams, nuo cukraus vatos aparato iki margaspalvių perukų. Automobilyje tenka ne tik persirengti, tačiau ir pasidaryti makiažą, pavalgyti, o kartais, turint daugiau laiko – net pasnausti.

Nenumatytos aplinkybės

Animatorius visuomet lydi nuotykiai. Taigi, tenka neatmesti varianto, jog pakeliui į šventę gali užklupti nenumatytos aplinkybės. Vilnius – didelis miestas, kuriame visi nuolatos skuba, nardo iš vienos juostos į kitą, stengiasi aplenkti laiką. Niekada negali žinoti, kada įstrigsi eismo spūstyje arba nuleis automobilio ratą, tad į šventes stengiuosi išvykti su papildomu laiko rezervu. Tereikia atsipalaiduoti, nepasiduoti skubėjimui ir mėgautis dar viena šaunia diena dirbant mylimą darbą.

Į lovą – su idėjomis galvoje

Po švenčių grįžus į savus namus vėl tampame paprastais žmonėmis, tačiau galvoje vis dar sukasi spalvotos mintys apie praėjusius ir būsimus renginius. Vis galvojame, kaip galėtume vaikų šventes paversti dar geresnėmis, kas vaikų veiduose įžiebia šypseną, o kur reikėtų pasistengti labiau. Apžvelgiame kitos dienos planą ir toliau kraunamės lagaminus bei su įvairiausiomis idėjomis keliaujame miegoti.

Animatorius yra žmogus, kurio sielos niekada neapleidžia Elza, Žmogus-voras, Smurfytė ir kiti personažai, o mintys yra tokios pat spalvotos, kaip gražiausia kada nors jūsų matyta vaivorykštė!

Mes galime praturtinti Jūsų šventę!