ŠVENTĖS

Suteikti pačias geriausias emocijas vaikams – mūsų tikslas vykstant į kiekvieną šventę. Turime programas, kurios pritaikytos pačioms įvairiausioms progoms: vedame gimtadienius, krikštynas, komunijos šventes, išleistuves, Kalėdų renginius. Galime pasiūlyti pramogas vaikams įmonių renginiuose, festivaliuose ar tiesiog užimti juos, kol tėveliai užsiėmę kitais reikalais.

Norite švęsti kartu su vaikais? Į programą prijungti galime ir tėvelius! Kai kurios mūsų siūlomos veiklos, pavyzdžiui, dideli muilo burbulai – neturi amžiaus limito! Esame iš Vilniaus, tačiau atvykstame visoje Lietuvoje. Šventes vedame lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

1

Išsirinkite programą

Priklausomai nuo šventėje dalyvaujančių vaikų amžiaus, vakarėlio temos, šventės trukmės ir progos, siūlome daugybę skirtingų programų. Jos skirtos vaikams nuo 2 iki 12 metų. Nuo lobių paieškų su nutrūktgalviais piratais iki vakarėlio su Trečiadiene! Nuo ryškiai rožinės Barbės programos iki didelių muilo burbulų fiestos!

2

Pasirinkite personažą

Turime daugiau nei pusšimtį skirtingų herojų iš pasakų, filmų ir serialų! Su vyresniais vaikais galite aptarti kartu, kokio personažo apsilankymas šventėje jį pradžiugintų labiausiai. Jeigu šventėje renkasi vaikai iki 3 m. – rekomenduojame personažą, kurio veido nedengia kaukė. Taip vaikams bus lengviau su juo susidraugauti!

3

Rezervuokite laiką

Jeigu jau žinotę tikslią šventės datą ir laiką bei norite rezervuoti šventę – parašykite mums laišką arba paskambinkite. Kartu suderinsime visas šventės detales bei smulkmenas, o tuomet beliks ramiai laukti šventės! Esame tikri, jog pažintis su MiMiDO personažais jūsų vaikams paliks malonų ir neišdildomą įspūdį!

Kaina ir atvykimas

Kiekvienas užsakymas yra unikalus, tad ir kaina gali kisti priklausomai nuo Jūsų poreikių, papildomų šventės atributų, animatorių kiekio ir kitų aspektų. Susisiekite jau dabar, papasakokite, kokie yra jūsų lūkesčiai, o mes Jums pateiksime pasiūlymą ir galimus sprendimus!

1 valandos kaina – nuo 80€

Į šventes Vilniaus miesto ribose atvykstame nemokamai. Už Vilniaus ribų skaičiuojamas papildomas atvykimo mokestis, kuris siekia 3€ už 10km (skaičiuojame tik į vieną pusę).

GIMTADIENIO TORTAS

Kokia šventė be skaniausio torto? Esant reikalui, pasirūpinsime išskirtiniu, pagal užsakymą gamintu gimtadienio tortu. Jis sužavės kiekvieną, vertinantį natūralumą ir skonį.

SALDAINIŲ PINJATOS

Norite padovanoti nepamirštamą staigmeną? Praturtinkite šventę saldainiais (ar kitais skanumynais bei dekoracijomis) pripildyta pinjata, kurią numušus, visas viduje esantis lobis atitenka šventės dalyviams.

SPRAGĖSIAI IR CUKRAUS VATA

Į šventes galime atvykti su spragėsių ir cukraus vatos gamybos įranga, tad šventės vietoje nudžiuginsime jus gardžiais saldėsiais. Užsisakius šventę bent 2 valandoms cukraus vata pas jus atvyks nemokamai.

LEDŲ IR SULČIŲ KOKTEILIAI

Šventę neabejotinai praturtins gaivūs ir saldūs nealkoholiniai kokteiliai, kuriuos profesionalus barmenas šventės vietoje gamina iš sulčių, vaisvandenių, pieno, vaisių, ledų ir saldumynų.

Didžiausios paslaptys slepiamos mažai tikėtinose vietose.

Roald Dahl
„Čarlis ir šokolado fabrikas“
Animatoriai, personažai, vaikų šventės