ŠVENTĖS IR PERSONAŽAI

Vaiko gimtadienis ar bet kokia kita šventė jam yra pati svarbiausia. Jos organizavimas tėvams gali tapti iššūkiu, tačiau tai suprantama – juk visada savo vaikams norime pasiūlyti tik tai, kas yra geriausia. Patikėkite visa tai mums ir mes padėsime sukurti nepamirštamą šventę!

Dirbame Vilniuje ir Vilniaus rajone, tačiau už papildomą mokestį galime atvykti į bet kurį Lietuvos kampelį. Šventes vedame lietuvių ir rusų kalbomis.

Švenčių programos kiekvieno lūkesčiams!

Švęsti smagiau, kai šventė turi temą. Mes Jums siūlome kelias skirtingas programas, kurios tikrai nepaliks abejingų. Lobio paieškos su linksmuole pirate Džesika, sutvarkyti nagai ir daug, daug blizgančių papuošimų specialistės Di grožio salone, aktyvios sporto veiklos ir šokių diskoteka su mylimiausiais personažais arba laisvo stiliaus programa, kuri apima daugybę skirtingų veiklų bei tiks net patiems mažiausiems.

Organizuojate teminį vakarėlį? Norite nusikelti į princesės rūmus, į Minecraft pasaulį kartu su Styvu ar mėlynąjį Smurfų pasaulį? Galime sukurti specialią programą, pritaikytą Jūsų vaiko šventei pagal jo pomėgius ir lūkesčius. Susisiekite su mumis ir visa tai aptarsime plačiau!

GIMTADIENIO TORTAS

Kokia šventė be skaniausio torto? Esant reikalui, pasirūpinsime išskirtiniu, pagal užsakymą gamintu gimtadienio tortu. Jis sužavės kiekvieną, vertinantį natūralumą ir skonį.

SALDAINIŲ PINJATOS

Norite padovanoti nepamirštamą staigmeną? Praturtinkite šventę saldainiais (ar kitais skanumynais bei dekoracijomis) pripildyta pinjata, kurią numušus, visas viduje esantis lobis atitenka šventės dalyviams.

SPRAGĖSIAI IR CUKRAUS VATA

Į šventes galime atvykti su spragėsių ir cukraus vatos gamybos įranga, tad šventės vietoje nudžiuginsime jus gardžiais saldėsiais. Užsisakius šventę bent 2 valandoms, spragėsiai ir cukraus vata pas jus atvyks nemokamai.

LEDŲ IR SULČIŲ KOKTEILIAI

Šventę neabejotinai praturtins gaivūs ir saldūs nealkoholiniai kokteiliai, kuriuos profesionalus barmenas šventės vietoje gamina iš sulčių, vaisvandenių, pieno, vaisių, ledų ir saldumynų.

1 valandos kaina – nuo 80€

Kiekvienas užsakymas yra unikalus, tad ir kaina gali kisti priklausomai nuo Jūsų poreikių, papildomų šventės atributų, animatorių kiekio ir kitų aspektų. Susisiekite jau dabar, papasakokite, kokie yra jūsų lūkesčiai, o mes Jums pateiksime pasiūlymą ir galimus sprendimus!

Į šventes Vilniaus miesto ribose atvykstame nemokamai. Vilniaus rajone skaičiuojamas papildomas atvykimo mokestis – 3€/10km.

Personažai

Kviečiame susipažinti su mūsų personažais! Visi jie pašėlę, žaismingi ir pasiruošę puikiai praleisti laiką.

Rekomenduojame su jau kiek paaugusiais vaikučiais pasikalbėti apie mėgstamus personažus ir taip sužinoti, kokio herojaus apsilankymas šventėje jį labiausiai nudžiugintų.
Vyresniems, 9+ metų vaikams siūlome gimtadienius praleisti su viktorinomis bei smagiomis užduotimis.

Visus personažus galite pamatyti paspaudę mygtuką žemiau:

Didžiausios paslaptys slepiamos mažai tikėtinose vietose.

Roald Dahl
„Čarlis ir šokolado fabrikas“
Animatoriai, personažai, vaikų šventės