Metas vasaros pramogoms!

SPALVOTA VASARA!

Šilčiausias ir smagiausias metų sezonas jau čia ir jis kviečia visus mėgautis šiltais orais ir žaisti lauke!
O mes paruošėme Jums daugybę laukui tinkamų pramogų su pačiais mylimiausiais personažais ir herojais!

MiMiDO - animatoriai, šventės vaikams

ŠVENTĖ GAMTOJE

Šventę galime sukurti bet kur! Privataus namo kieme, sodyboje, gamtoje, miške ar net paplūdimyje!

Siūlome daugybę skirtingų programų – nuo piratų gimtadienio iki šventės, skirtos mažosioms princesėms, nuo aktyvios, estafetėmis ir šokiais praturtintos programos, iki tingios ir atpalaiduojančios didelių muilo burbulų terapijos!

Kviečiame susisiekti jau dabar ir kartu aptarsime Jūsų poreikius! Vasarai šventes rekomenduojame rezervuoti ir anksto, nes laisvų animatorių ir laikų skaičius sparčiai tirpsta.

MOBILUS BARAS

Prieš aktyvius šventės žaidimus reikia pasikrauti energijos, o po jų – atsigaivinti! Mobilus baras ir profesionalus barmenas pasirūpins ne tik gaiviais ir gardžiais, tačiau tuo pačiu įstabiai atrodančiais nealkoholiniais kokteiliais. Jie gaminami šventės vietoje iš sulčių, vaisvandenių, vaisių, daržovių, ledų, pieno, plaktos grietinėlės, saldumynų ir kitų ingridientų.

Į šventės vietą profesionalus barmenas atvyksta ne tik su visa reikiama įranga bei pačiu kilnojamu baru, tačiau atsiveža ir visus reikiamus ingridientus. Šventės kulminacijai galime pasiūlyti gaiviųjų gėrimų piramidę.

HYPERAKTYVUS LINKSMADIENIS

Jūsų pasirinktas personažas pasirūpins, kad nei vienas šventės dalyvis neliūdėtų ir nesėdėtų vietoje! Čia laukia įvairūs sportiniai žaidimai ir estafetės, virvės traukimo rungtis, šokių maratonas ir diskoteka, geriausių mažųjų sportininkų apdovanojimai.

Tokia aktyvi šventė suteiks ne tik begalę džiaugsmo, bet ir ilgam išliks atmintyje!

Švęsti su tokiomis aktyviomis pramogomis smagiausia lauke, tačiau tai galime daryti ir patalpoje, kur yra užtektinai vietos.

Play Video about Muilo burbulai, animatoriai, lauko pramogos

MUILO BURBULŲ FIESTA

Muilo burbulai visur! Ši šventės pramoga dovanos šimtus mažų ir didelių muilo burbulų bei smagias emocijas tiek mažiausiems, tik didžiausiems šventės dalyviams. Dažnu atveju į šią lauke organizuojamą veiklą įsitraukti mėgsta ir tėveliai.

Muilo burbulų pramogą galime įtraukti į standartinę ar bet kurią kitą šventės programą. Jums pageidaujant – visą šventės laiką galime skirti vien tik muilo burbulams! Šiai šventei galite rinktis bet kurį mūsų siūlomą personažą.

Animatoriai, šventės vaikams, pinjatos

SALDAINIŲ PINJATA

Norite originalios pramogos? Siūlome įvairias saldainiais ir kitomis gėrybėmis pripildytas pinjatas. O jos gali būti įvairiausių dydžių ir formų, susietos su jūsų šventės tema ar į svečius atvykstančiu personažu! Pinjatos turiniu galime pasirūpinti mes arba šią užduotį palikti Jums.

Kartu su šiuo šventės atributu atsivežame ir specialią, pinjatai mušti skirtą lazdą. Dėl dalyvių saugumo (pinjata mušama užrištomis akimis) pinjatą rekomenduojame ne laikyti, o pakabinti tvirtinant prie stabilios konstrukcijos.

REZERVUOKITE JAU DABAR!

1 valandos kaina – nuo 80€

Kiekvienas užsakymas yra unikalus, tad ir kaina gali kisti priklausomai nuo Jūsų poreikių, papildomų šventės atributų, animatorių kiekio ir kitų aspektų. Susisiekite jau dabar, papasakokite, kokie yra jūsų lūkesčiai, o mes Jums pateiksime pasiūlymą ir galimus sprendimus!

Į šventes Vilniaus miesto ribose atvykstame nemokamai. Vilniaus rajone skaičiuojamas papildomas atvykimo mokestis – 3€/10km.

Didžiausios paslaptys slepiamos mažai tikėtinose vietose.

Roald Dahl
„Čarlis ir šokolado fabrikas“
Animatoriai, personažai, vaikų šventės